Hey guys, I have just recently launched my new personal website www.mareks.space.

Štart novej osobnej web stránky

Štart novej osobnej web stránky

WebV dnešnom článku by som Vás chcel informovať o tom, prečo táto stránka vznikla, pre koho vznikla a čo a nej ešte v budúcnosti nájdete. Poďme teda pekne poporiadku.

Táto stránka vznikla ako môj projekt zapojený do súťaže mladých web dizajnérov a grafikov. O tejto súťaži som sa však dozvedel až neskôr, takže táto stránka sa stala aj mojou najrýchlejšie vytvorenou stránkou s dôrazom na technické a grafické spracovanie. Táto stránka vznikla ako prezentácia mojej web dizajnérskej a grafickej práce a ako prezentácia vlastnej osobnosti na širokom mori internetu.

Stránka je určená všetkým, no najmä potencionálnym klientom, možným budúcim spolupracovníkom, či jednoducho ľudom, ktorým sa moja práca aspoň trocha páči alebo ich zaujíma.

Do budúcnosti mám s touto stránkou ešte veľa plánov a nápadov, ako využiť jej možný potenciál. Chcel by som ju rozšíriť o ponuku a popis služieb, ktoré poskytujem. Pridať viac odborných a osobných článkov na blog. Avšak toto všetko budem môcť zrealizovať len ak budem mať čas popri škole, učení, svojich záujmoch a záľubách a práci pre klientov.

Zatiaľ Vám ďakujem za čítanie mojich článkov a návštevu na tejto stránke.

Komentáre

Marek Dlugoš bloguje

WebVitajte na mojom (mini)blogu. Vašom zdroji informácii zo všetkých možných oblastí, ktoré ma v mojom živote zaujali. Zatiaľ je to tu skutočne len mini, avšak verím, že časom a pribudajúcimi článkami sa vyvinie v plnohodnotný a pre druhých ľudí užitočný blog.

Odoberajte novinky z blogu (RSS)

RSS